אודות

בכל שנה שעוברת, טרנד הג'ונגל האורבני כובש את עולם העיצוב בקצב מהיר יותר – ומכניס אל הבית צבע וחיים הנדרשים כל כך בסביבה העירונית המונוטונית. אנחנו בפמפס גלרי, עוסקים בתשוקה רבה בתחום הפרחים המיובשים ומספקים פתרונות בוהו שיק ייחודיים – שמביאים לקדמת הבמה את אחד הטרנדים המבוקשים ביותר של המאה ה-21.

נפלאות צמח הפמפס

אחד מהכוכבים המרכזיים שחזרו אלינו הוא ענף הפמפס – צמח הקורטדריה המכסיפה בעל הפלומה הפרוותית, שמביא עמו מראה ייחודי ורך אל כל חלל בבית ושובר את העיצוב המודרני הנוקשה.
צמח הפמפס המופלא הוא סתגלן במיוחד ומשגשג כמעט בכל סביבת אקלים. המראה הפלאפי והייחודי שלו הפכו אותו לכוכב הסלון בבתים רבים בשנים האחרונות והוא כיום חלק בלתי נפרד מהום סטיילינג בסגנון הבוהו שיק ששווה להכיר. אם עוד לא יצא לך להיתקל בצמח שכובש היום את האינסטגרם, זו הזדמנות לגלות אותו היום ולשלב אותו בבית.

להביא את הטבע הביתה עם Pampas Gallery

את רוב חיינו בילינו על חופי הכנרת וחשנו חיבור עמוק אל הטבע. את האהבה הזו, החלטנו לנתב אל תחום יצירתי ומלא תשוקה ומאז אנו מקדישים את כל מרצנו באספקת פתרונות ייחודיים לעיצוב הבית שמכניסים את הטבע עד הסלון. את צמח הפמפס הכרנו בטיול בנחלי הצפון מאז החל סיפור אהבה.
אנו מעמידים לרשותך בחירה בין מגוון רחב של זנים של צמח הפמפס וצמחים יבשים רבים אחרים באיכות גבוהה שדורשים מינימום תחזוקה ומביאים אתם מקסימום ערך אסתטי. יחד עם הצמחים, ניתן להזמין כדים, אגרטלים וואזות שיספקו את הלוק המשלים.

נשמח לעמוד לרשותך!

רוצה להעשיר את הסביבה הביתית או המשרדית ולקבל ייעוץ כיצד לארגן את הצמחייה החדשה בחללים שלך? הצוות שלנו זמין עבורך תמיד וישמח לסייע לך לשלב את הפתרונות החדשים שלך באופן אופטימלי.
לפרטים נוספים ולהרשמה להגרלות משתלמות עבור זרים יפהפיים,
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ממש כעת.

אנחנו כאן בשבילכם ונשמח לשמוע ממכם!
לשאלות, מידע, הצעות, מחמאות ובכל עניין

גלילה למעלה

האתר כרגע סגור להזמנות
נשוב בקרוב!

עמכם הסליחה

אין מוצר בעגלה!
תמיכה בוואטסאפ